Schoolkorfbal en Weidevogels - Weidevogels de korfbalvereniging van Lansingerland
Wederom een tipje van de sluier
Overleg met de gemeente
Schoolkorfbal en Weidevogels
Wat is korfbal toch een mooie sport
Oud en nieuw
Van de voorzitter
Van de voorzitter: Kerst
Ik ben Ben
Bestuursblog november
Bestuursblog Lettie
Mededeling van het bestuur
Alles er uit halen wat er in zit
Familievak
De kop is er af
Terug in Nederland
De laatste weken van het seizoen.
Uithuizig
Nasi van Willem en Eka
The day after


Schoolkorfbal en Weidevogels

Afgelopen maandag ben ik met Lieke Loendersloot naar Den Haag gereden om daar voorgelicht te worden door het KNKV over een nieuw project.

Het KNKV wil graag dat de korfbalverenigingen "schoolactiever" worden. Dat betekent dat er lessen worden aangeboden aan het basis- en voortgezet onderwijs. Vanuit het KNKV is er geld beschikbaar en kunnen de meewerkende verenigingen training krijgen voor de mensen die de lessen gaan geven.

Het was een interessante avond en we hebben mooi kunnen praten met de afvaardiging van andere verenigingen. Altijd leerzaam. Het bestuur en de PR commissie bekijken of we ons gaan aanmelden voor het project.

Graag wil ik jullie vragen om eens na te denken over hoe we meer lessen aan de scholen kunnen geven. Tot voor kort hadden wij de luxe om sportconsulenten in te huren. Maar die hebben steeds minder tijd.Wil jij eens een les geven en vind je jezelf daar geschikt voor? Weet je iemand anders die dat wel zou willen doen en daar ook geschikt voor is?

Heb je andere ideeeen? Wij horen ze graag!!

Mail het bestuur of de PR commissie.



Jan Willem Woensdag 21 April 2010
Gebruikte Tags: ,