Je ploeg vrij… Wat te doen…?

Weidevogels A1 was vrij dit weekend. Dan heb je ineens geen wedstrijd en heel veel tijd over. Help... Hoe gaan we dit invullen...?

Allereerst mijn vaste (veel te vroege) afspraak in Rotterdam op de tennisbaan om 09.00. Na een lekker potje ben ik door gegaan naar Oranje Nassau. Onze vorige tegenstander (17-3, weet u nog) ontving daar om 10.30 het gevaarlijke Excelsior A2. Die ploeg is onze tegenstander komende zaterdag. Altijd handig om even te kijken wat voor vlees we in de kuip hebben.
Oranje Nassau begon dramatisch (eerste bal  werd gelijk over de zijlijn gegooid), maar Excelsior kon er lang niet van profiteren. Toch was het wel duidelijk dat het voor Oranje Nassau weer een hele lastige wedstrijd zou gaan worden. Het fysieke (groot en lang) Excelsior kroop langzaam maar zeker naar een 0-7 ruststand.
Na rust liet Excelsior de teugels een beetje vieren en zag je bij Oranje Nassau heel af en toe dat er best wel wat korfbalverstand in de ploeg zit. Geef deze jonge ploeg een jaartje, dan kunnen ze misschien meedoen. Nu komen ze duidelijk tekort en speelde Excelsior zich met speels gemak naar een 3-12 overwinning.

Hierna snel even naar huis om te douchen, want om 13.00 had ik een kortwiekafspraak bij de kapper. Beetje stressen, want dit werd een lange knipbeurt. De vrouw had duidelijk geen haast, ik wel… Ik moest namelijk om 14.00 bij Meervogels zijn. Daar speelde Meervogels A3 tegen Weidevogels A2 en Arnold had mij deze wedstrijd gegeven om te fluiten. Tien minuten voor tijd was ik er gelukkig toch (beetje laat…) en zo kon de wedstrijd op tijd beginnen.
Beide ploegen maakten er een matige wedstrijd van. Weinig bezieling, laag tempo en beroerde afronding. Hierdoor was er een ruststand van 2-1.
Na rust werd het iets aantrekkelijker doordat er iets meer doelpunten vielen, maar echt een denderende wedstrijd was het niet. Uiteindelijk trok Meervogels aan het langste eind (7-4) en zal Weidevogels A2 nog wel eens terugdenken aan de vele kansen die zijn gemist.

Snel door naar Bleiswijk, waar het eerste de overwinning van vorige week een goed vervolg wilde geven voor eigen publiek. En dat lukte. Via een ruststand van 5-5 werd het bij tijd en wijle angstig spelende (achterverdedigen… Zucht) ONDO uit Middelburg met een 13-11 naar huis gestuurd. Een eindstand die wellicht wel iets hoger had kunnen uitvallen, maar waar iedereen toch wel zeer tevreden over was.
Na de promotie toch alweer vier uit twee en dat is gewoon prima.

Op zondag even een dagje niks. Is ook wel eens lekker. Wel even de uitslagen van het afgelopen weekend bekeken en tot mijn grote verassing bleken beide andere wedstrijden in poule A2K bij een gelijkspel te zijn afgefloten. Zo staan we met één wedstrijd gespeeld na twee ronden op een derde plaats. Een week hard trainen en dan gaan we zaterdagmiddag proberen bij koploper Excelsior wat punten mee te nemen.

Uitslagen Poule A2K
ODO A2 – KCC/Hijbeko A3                           11-11
DES A1 - KOAG A2                                     11-11
Oranje Nassau A1 – Excelsior A1                   3-12



Colin Maandag 12 September 2011




  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006
  • 2005