DSC_7474.JPGDSC_1388.JPGDSC_7396.JPGDSC_0096.JPGDSC_5132.JPGDSC_2608.JPGDSC_7311.JPGDSC_4945.JPG

Oefenprogramma veld

Door Sjoerd Keizer op 08 feb 2018.

Dag Datum Tijd Thuis   Uit Plaats Veld Status
za 17-3-2018   Driekamp Achilles - Weidevogels C2 Den Haag   Tijd nog ontvangen
za 17-3-2018   Driekamp Achilles - Weidevogels C1 Den Haag   Tijd nog ontvangen
za 17-3-2018 12:25 ONDO A2 - Weidevogels A2 's-Heer Hendrikskinderen Bevestigd
za 17-3-2018 13:45 Reeuwijk 2 - Weidevogels 2 's-Heer Hendrikskinderen Bevestigd
za 17-3-2018 13:45 ONDO A1 - Weidevogels A1 's-Heer Hendrikskinderen Bevestigd
za 17-3-2018 14:35 Reeuwijk 1 - Weidevogels 1 's-Heer Hendrikskinderen Bevestigd
za 17-3-2018 14:35 Reeuwijk A1 - Weidevogels A2 's-Heer Hendrikskinderen Bevestigd
za 17-3-2018 15:25 Tjoba 2 - Weidevogels 2 's-Heer Hendrikskinderen Bevestigd
za 17-3-2018 15:25 Tjoba A1 - Weidevogels A1 's-Heer Hendrikskinderen Bevestigd
za 17-3-2018 16:15 ONDO A2 - Reeuwijk A1 's-Heer Hendrikskinderen Bevestigd
za 17-3-2018 16:15 Tjoba 1 - Weidevogels 1 's-Heer Hendrikskinderen Bevestigd
                 
za 17-3-2018 11:00 Weidevogels D1 - Oranje Wit D2 Bleiswijk   Bevestigd
za 17-3-2018 12:15 Weidevogels B1 - ?? Bleiswijk   Nog zoekende
za 17-3-2018 11:00 Weidevogels B2 - Luno B2 Bleiswijk   Bevestigd
za 17-3-2018 17:30 Vriendenschaar 3 - Weidevogels 4 Hardinxveld-Giessendam Bevestigd
                 
di 20-3-2018 19:30 Weidevogels 2 - Erasmus 2 Bleiswijk   Bevestigd
di 20-3-2018 20:50 Weidevogels 1 - Erasmus 1 Bleiswijk   Bevestigd
                 
za 24-3-2018 09:30 KCR E8 - Weidevogels E4 Ridderkerk Bevestigd
za 24-3-2018 10:00 Tempo F2 - Weidevogels F1 Alphen ad Rijn Bevestigd
za 24-3-2018 10:00 Tempo F3 - Weidevogels F2 Alphen ad Rijn Bevestigd
za 24-3-2018 10:00 Tempo D2 - Weidevogels D1 Alphen ad Rijn Bevestigd
za 24-3-2018 10:00 Weidevogels E1 - Tempo E1 Bleiswijk Veld 2 Bevestigd
za 24-3-2018 10:00 Weidevogels E2 - Tempo E3 Bleiswijk Veld 2 Bevestigd
za 24-3-2018 10:00 Weidevogels E3 - Tempo E4 Bleiswijk Veld 2 Bevestigd
za 24-3-2018 10:00 Weidevogels C2 - Tempo C4 Bleiswijk Veld 1 Bevestigd
za 24-3-2018 11:00 Tempo D4 - Weidevogels D2 Alphen ad Rijn Bevestigd
za 24-3-2018 11:00 Tempo A5 - Weidevogels A3 Alphen ad Rijn Bevestigd
za 24-3-2018 11:00 ONDO B5 - Weidevogels B3 s Gravenzande Bevestigd
za 24-3-2018 11:00 Albatros A1 - Weidevogels A1 Zwijndrecht Bevestigd
za 24-3-2018 10:35 Weidevogels B2 - Tempo B3 Bleiswijk Veld 2 Bevestigd
za 24-3-2018 10:35 Weidevogels C1 - RWA C1 Bleiswijk Veld 1 Bevestigd
za 24-3-2018 11:40 Weidevogels 3 - Vitesse 3 Bleiswijk Veld 1 Bevestigd
za 24-3-2018 11:50 Weidevogels B1 - Vriendenschaar B1 Bleiswijk Veld 2 Bevestigd
za 24-3-2018 13:05 Weidevogels 2 - Vitesse 2 Bleiswijk Veld 1 Bevestigd
za 24-3-2018 13:05 Weidevogels A2 - ONDO A2 Bleiswijk Veld 2 Bevestigd
za 24-3-2018 14:30 Weidevogels 1 - Vitesse 1 Bleiswijk Veld 1 Bevestigd
za 24-3-2018 14:30 Weidevogels 4 - Vitesse 4 Bleiswijk Veld 2 Bevestigd
za 24-3-2018 15:55 Weidevogels 5 - Vitesse 5 Bleiswijk Veld 1 Bevestigd
                 
di 27-3-2018 19:30 Nieuwerkerk B1 - Weidevogels B1 Nieuwerkerk Bevestigd
Home Zoeken Sitemap Inloggen

Je bent niet ingelogd. Inloggen of registreren

Help
Facebook Twitter Instagram Youtube
SponsorKliks, gratis sponsoren!