DSC_7396.JPGDSC_4945.JPGDSC_2608.JPGDSC_5132.JPGDSC_7311.JPGDSC_7474.JPGDSC_1388.JPGDSC_0096.JPG

Teamindelingen 2019-2020

Door Sjoerd Keizer op 19 jun 2019, laatst gewijzigd op 20 jun 2019 19:13.

TEAMINDELINGEN 2019-2020
Selectie (1, 2, 3)    
     
Trainer/coach 1: Peter de Waard  
Trainer/coach 2: Tim Loendersloot  
Trainer/coach 3: Jacco Glerum  
     
Dames Heren *  
     
Kim Jouke  
Laura Laurens  
Marit Jurjen  
Saskia André  
Annelies Vincent  
Daniëlle Luuk R.  
Celest Rinse  
Nicole Joost  
Maaike Luuk P.  
Joyce Jair  
Suze Bram  
Géline Gijs  
Evelien Bart  
Pasqualle Bob  
  Matthijs
*1 afvaller naar 4
 

4
   
     
Dames
Heren *

 
Mirjam Dirkjan  
Frederike Chris  
Susan Jeroen v.d. B.  
Marjan Sjoerd  
Yvonne * 1 afvaller van de selectie  
Bianca    
     

5
   
     
Dames
Heren


 
Sandra Mark  
Elke Jeroen B.  
Elianne René  
Susanne Daniël  
Marloes Sander  
Nina    
Suzanne    
 
 
Selectie (A1, A2)
 
   
Trainer/coach A1: André den Uijl, Joost Kouwenhoven
Trainer/coach A2: Dolf Olivier
   
Dames Heren
   
Nienke Ruben
Marit Jelle
Noa Ernst
Annelijn Thijs
Sanne Sam
Stefanie Hugo
Eva Joost
Femke Jordy
Manon Jason
Merel Rock
       
 
B1  
   
Trainer/coach: Bob v.d. Velden, Luuk Prins
   
Dames Heren
   
Lotte Leon
Mabel Daan
Else Mees
Ute Timo
   
 
B2  
   
Trainer (dinsdag, samen met B1): Bob v.d. Velden, Luuk Prins
Trainer (donderdag) en coach: Annelies de Roosz
   
   
Dames Heren
   
Ilse Ivar
Luca Jasper
Maaike Lars
Lisa Ricardo
 

C1  
   
Trainer/coach: Vincent v.d. Burg, Celest Slabbekoorn
   
Dames Heren
   
Inge Finn
Quincy Micha
Fem Iddo
Fenne Sjoerd
Jara  
 
C2  
   
Trainer (dinsdag evt. met C1):
Trainer (donderdag) en coach;
Vincent, Celest, Daniëlle, Suze
Daniëlle Koornneef, Suze Olivier
   
Dames Heren
   
Elvira Thijs
Rebecca Martin
Melissa Sep
Willemijn  
Kylie  
 
D1  
   
Trainer/coach: Bob Spek, Bram Weerheim, Rick Wenfua
   
Dames Heren
   
Hanna Willem
Sinem Luuk
Roos Pim
Evi Boas
   
 
D2  
   
Trainer (dinsdag, samen met D1): Bob Spek, Bram Weerheim, Rick Wenfua
Trainer (donderdag) en coach: Annelijn Boot en Nina Luijbregts
   
Dames Heren
   
Neomi Gerwin
Tessa Dylan
Malou Johan
  Naud
  Ko
 
D3  
   
Trainer/coach Pascal Molenaar, Marloes van der Poel en Stefanie de Beukelaar
   
   
Dames  
   
Norah  
Robyn  
Lyn  
Cheyenne  
Sophie  
Marise  
Julia  
Julie  

E1
 
   
Trainer/coach: Thijs Havenaar, Thijs Veersma
   
Dames Heren
   
Laura Nils
Jeske Tim
Quinty  
 
E2  
   
Trainer/coach: Ruben Potman, Sanne van Dam
   
Dames Heren
   
Merel Jens
Eva Jari
Josien  
Emma  
 
E3  
   
Trainer/coach: Femke Kouwenhoven, Manon Overeinder
   
Dames Heren
   
Xara Niels
Eline Daniël
Elise  
Danique  
 

F1  
   
Trainer/coach: Mirjam de Waard
Trainers: Finn Boot, Mees Langstraat
   
Dames Heren
   
Eva Siem
Lois Dynand
  Ty
 
F2  
   
Trainer/coach: Jair Brandhorst
Trainers: Finn Boot, Mees Langstraat
   
Dames Heren
   
Yfke Onno
Liselotte  
Milou  
Home Zoeken Sitemap Inloggen

Je bent niet ingelogd. Inloggen of registreren

Help
Facebook Twitter Instagram Youtube
SponsorKliks, gratis sponsoren!