DSC_1388.JPGDSC_2608.JPGDSC_4945.JPGDSC_7474.JPGDSC_0096.JPGDSC_5132.JPGDSC_7311.JPGDSC_7396.JPG

Definitieve teamindeling + trainingstijden

Door Sjoerd Keizer op 04 sep 2019, laatst gewijzigd op 04 sep 2019 17:24.

1

   
     

Trainer/coach

Peter de Waard

 
     

Trainingstijden veld:

maandag (met 2 en 3)
donderdag

20.30 - 22.00 uur
20.30 - 22.00 uur

     

Dames

Heren

 
     

Marit Bolle

Jouke Dukel

 

Saskia Batenburg

Laurens de With

 

Géline Brandhorst

Jurjen Wilschut

 

Evelien Kouwenhoven

Bob Spek

 
     

2

   
     

Trainer/coach

Tim Loendersloot

 
     

Trainingstijden veld:

maandag (met 1 en 3)
donderdag

20.30 - 22.00 uur
20.30 - 22.00 uur

     

Dames

Heren

 
     

Rinse Dukel

Celest Slabbekoorn

 

Joost Kouwenhoven

Laura van Rijn

 

Bram Weerheim

Kim Ketelaars

 

André den Uijl

Annelies de Roosz

 

Bart van den Berg

Suze Olivier

 
     

3

   
     

Trainer/coach:

Jacco Glerum

 
     

Trainingstijden veld:

maandag (met 1 en 2)
donderdag

20.30 - 22.00 uur
20.30 - 22.00 uur

     

Dames

Heren

 
     

Daniëlle Koornneef

Vincent van der Burg

 

Nicole Kalisvaart

Luuk Rodenburg

 

Maaike Villerius

Luuk Prins

 

Joyce Ammerlaan

Jaïr Brandhorst

 

Pasqualle

Gijs de Roosz

 
     

4

   
     

Trainingstijden veld:

donderdag

20.30 - 22.00 uur

     

Dames

Heren

 
     

Mirjam de Waard

Dirkjan van Dijk

 

Frederike Wilschut

Chris Bos

 

Susan Weerdenburg

Jeroen van den Berg

 

Marjan Efde

Sjoerd Keizer

 

Yvonne Oosthoek

Matthijs Zonneveld

 

Bianca Mulders

   
     

5

   
     

Trainer:

Jacco Glerum

 
     

Trainingstijden veld:

donderdag

19.30 - 20.30 uur

     

Dames

Heren

 
     

Sandra Langstraat

Mark van der Graaf

 

Elke van Dijk

Jeroen Bregman

 

Elianne van Ravestein

René Wevers

 

Susanne Buijs

Daniël Klaassen

 

Marloes van der Poel

Sander van der Meulen

 

Nina Luijbregts

   

Suzanne de Groot

   
     

A1

   
     

Trainer/coach:

André den Uijl
Joost Kouwenhoven

 
     

Trainingstijden veld:

maandag (met A2)

19.30 - 20.30 uur

 

donderdag

19.30 - 20.30 uur

     

Dames

Heren

 
     

Nienke Rafiné

Ernst Lankhaar

 

Marit Straathof

Ruben Potman

 

Merel de Lange

Jelle Smaal

 

Eva Bos

Sam Wilkes

 

Femke Kouwenhoven

Thijs Veersma

 
     

A2

   
     

Trainer/coach:

Dolf Olivier

 
     

Trainingstijden veld:

maandag (met A1)

19.30 - 20.30 uur

 

donderdag

19.30 - 20.30 uur

     

Dames

Heren

 
     

Noa Warners

Jordy Kleuver

 

Annelijn Boot

Hugo Hulst

 

Sanne van Dam

Joost Potman

 

Stefanie de Beukelaar

Jason Alblas

 
 

Rock Nehizena

 
     

B1

   
     

Trainer/coach:

Bob van der Velden
Luuk Prins

 
     

Trainingstijden veld:

maandag (met B2)

19.30 - 20.30 uur

 

donderdag

18.30 - 19.30 uur

     

Dames

Heren

 
     

Lotte van Dam

Leon Lankhaar

 

Mabel Olivier

Daan Smaal

 

Else Vuik

Mees Langstraat

 

Ute Strube

Timo Vos

 
     

B2

   
     

Trainer/coach:

Annelies de Roosz

 
     

Trainingstijden veld:

maandag (met B1)

19.30 - 20.30 uur

 

donderdag

19.30 - 20.30 uur

     

Dames

Heren

 
     

Ilse Noordhoek

Ivar van der Spek

 

Luca Roes

Jasper van der Haven

 

Maaike Huisman

Lars Groen

 

Lisa Schouten

Ricardo Hulst

 
     

C1

   
     

Trainer/coach:

Vincent van der Burg
Celest Slabbekoorn

 
     

Trainingstijden veld:

maandag (met C2)

18.30 - 19.30 uur

 

donderdag

18.30 - 19.30 uur

     

Dames

Heren

 
     

Inge van Paassen

Micha Lankhaar

 

Quincy van Hoeven

Iddo Lamberts

 

Fem Veersma

Sjoerd Kraayenbos

 

Fenne Smaal

   

Jara Glerum

   
     

C2

   
     

Trainer/coach:

Daniëlle Koornneef
Suze Olivier

 
     

Trainingstijden veld:

maandag (met C1)

18.30 - 19.30 uur

 

donderdag

18.30 - 19.30 uur

     

Dames

Heren

 
     

Elvira Weerheim

Thijs Hulst

 

Rebecca Feunekes

Martin van der Wal

 

Melissa Zonneveld

Sep Adegeest

 

Willemijn van der Goes

   

Kylie van Coeverden

   
     

D1

   
     

Trainer/coach:

Bob Spek
Bram Weerheim
Rick Wenfua

 
     

Trainingstijden veld:

maandag (met D2)

18.30 - 19.30 uur

 

donderdag

17.30 - 18.30 uur

     

Dames

Heren

 
     

Hanna Stolk

Willem Langstraat

 

Sinem Narinc

Luuk van Reeuwijk

 

Roos Langelaan

Pim de Waard

 

Evi Glerum

Boas Lamberts

 
 

Naud van Ravesteijn

 

D2

   
     

Trainer/coach:

Annelijn Boot
Nina Luijbregts

 
     

Trainingstijden veld:

maandag (met D1)

18.30 - 19.30 uur

 

donderdag

17.30 - 18.30 uur

     

Dames

Heren

 
     

Neomi van Veelen

Gerwin Sonneveld

 

Tessa Valkenhoff

Dylan Vergouwe

 

Malou Boot

Johan van der Wal

 
 

Ko Strube

 
     

D3

   
     

Trainer/coach:

Pascal Molenaar

 
 

Marloes v.d. Poel

 
     

Trainingstijden veld:

maandag

17.30 - 18.30 uur

 

donderdag

17.30 - 18.30 uur

     

Dames

   
     

Norah de Groot

   

Robyn Molenaar

   

Lynn van Reeuwijk

   

Cheyennei van Hoeven 

   

Sophie Peters

   

Marise van der Poel

   

Julia Driessen

   

Julie Kuijt

   
     

E1

   
     

Trainer/coach:

Thijs Havenaar
Thijs Veersma

 
     

Trainingstijden veld:

maandag

17.30 - 18.30 uur

 

woensdag

18.00 - 19.00 uur

     

Dames

Heren

 
     

Laura Stolk

Tim de Jong

 

Jeske Havenaar

Nils van Reeuwijk

 

Quinty Hordijk

   
     
     

E2

   
     

Trainer/coach:

Ruben Potman
Sanne van Dam

 
     

Trainingstijden veld:

maandag

17.30 - 18.30 uur

 

woensdag

18.00 - 19.00 uur

     

Dames

Heren

 
     

Merel Weerheim

Jens Ebeli

 

Eva van der Neut

Jari Alexander

 

Josien van Ravesteijn

   

Emma Breugem

   
     

E3

   
     

Trainer/coach:

Femke Kouwenhoven
Manon Overeinder

 
     

Trainingstijden veld:

maandag

17.30 - 18.30 uur

 

woensdag

18.00 - 19.00 uur

     

Dames

Heren

 
     

Xara Smiet

Niels Zonneveld

 

Eline Wevers

Daniël van Herwaarden

 

Elise van der Neut

   

Danique Molenaar

   

Ilse Lee 

   
     

F1

   
     

Trainer/coach:

Mirjam de Waard
Mees Langstraat
Finn Boot

 
     

Trainingstijden veld:

woensdag

18.00 - 19.00 uur

     

Dames

Heren

 
     

Eva Havenaar

Siem de Waard

 

Lois Lamberts

Dynand van Wijnen

 
 

Ty Krispijn

 
     

F2

   
     

Trainer/coach:

Jair Brandhorst
Mees Langstraat
Finn Boot

 
     

Trainingstijden veld:

woensdag

18.00 - 19.00 uur

     

Dames

Heren

 
     

Yfke Wevers

Owen Oosthoek

 

Liselotte Hoogervorst 

Dave van der Lugt

 

Milou Dunnebier

   

Anouk Lee

   
Home Zoeken Sitemap Inloggen

Je bent niet ingelogd. Inloggen of registreren

Help
Facebook Twitter Instagram Youtube
SponsorKliks, gratis sponsoren!