• Weidevogels 1

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Weidevogels 1

    Standaard

    19,13

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    14,38

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,88

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Poulestanden Weidevogels 1 (Standaard)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Weidevogels 187101531153815
    2Tjoba 186111451202513
    3Twist 185031311181310
    4Reeuwijk 1841313913459
    5Tilburg 17304141125164
    6IJsselvogels 18206121145-244
    7WION 18116117163-463
    8ODO 17106109136-272
  • Programma

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Maandag 20:30 uur 1
    Donderdag 20:30 uur 1
  • Team indeling

    NaamRol
    Batenburg, SaskiaTeamspeler
    Bolle, MaritTeamspeler
    Brandhorst, GĂ©lineTeamspeler
    Dukel, JoukeTeamspeler
    Kouwenhoven, EvelienTeamspeler
    Spek, BobTeamspeler
    Wilschut, JurjenTeamspeler
    With, Laurens deTeamspeler
  • Staf

    NaamFunctie
    Loendersloot, TimAssistent coach
    Waard, Peter deHoofd coach