• Weidevogels 3

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Weidevogels 3

    Reserve

    16,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    13,63

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,25

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Poulestanden Weidevogels 3 (Reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Refleks 38701126824414
    2Weidevogels 385031281091910
    3Die Haghe 385031311052610
    4Oranje Wit (D) 48404115102138
    5HKV/Ons Eibernest 3850311410778
    6Excelsior (D) 38404122104188
    7Phoenix 3810762157-952
    8Sporting Trigon 3810770102-322
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Programma

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Maandag 20:30 uur 1
    Donderdag 20:30 uur 2
  • Team indeling

    NaamRol
    Brandhorst, JaïrTeamspeler
    Olivier, SuzeTeamspeler
    Peters, PasqualleTeamspeler
    Prins, LuukTeamspeler
    Warners, NoaTeamspeler
    Weerdenburg, SusanTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamFunctie
    Berg, Jeroen van denHoofd coach
    Wilschut, JurjenHoofd coach