• Weidevogels A2

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Weidevogels A2

    VS

    ONDO (G) A3

    11 februari 202310:00 uur
    Sporthal Rijneveen Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Weidevogels A2

    A-jeugd

    7,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    5,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Poulestanden Weidevogels A2 ( A-jeugd BK A-032 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Avanti/Post Makelaardij A7860266561012
    2Olympia (S) A2750267452210
    3Weidevogels A264024532138
    4SDO (H) A17223666606
    5ONDO (G) A373044760-136
    6Achilles (Hg) A27124646404
    7KVS/Groeneveld Keukens A361053769-322
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 feb. 10:00Weidevogels A2 - ONDO (G) A3Sporthal Rijneveen
    18 feb. 11:00Weidevogels A2 - Avanti/Post Makelaardij A7Sporthal Rijneveen
    11 mrt. 13:05SDO (H) A1 - Weidevogels A2De Vosse
    18 mrt. 15:15Achilles (Hg) A2 - Weidevogels A2Sportcampus Zuiderpark
    25 mrt. 14:00KVS/Groeneveld Keukens A3 - Weidevogels A2De Blinkerd
    1 apr. 17:35Weidevogels A2 - Achilles (Hg) A2Sporthal Rijneveen
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 feb.Olympia (S) A2 - Weidevogels A27 - 5
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Roes, LucaTeamspeler
    Wal, Martin van derTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Reeuwijk, Björn vanTechnische staf