• Weidevogels B1

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Weidevogels B1

    B-jeugd nj

    5,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    13,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Poulestanden Weidevogels B1 ( B-jeugd 2e klasse B2J )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NIO B1650172452710
    2Albatros B264118553329
    3Dijkvogels B164029056348
    4Nieuwerkerk B26402574898
    5KOAG B16213564975
    6KCR B261053697-612
    7Weidevogels B160063280-480
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    22 okt.Nieuwerkerk B2 - Weidevogels B114 - 6
    15 okt.Weidevogels B1 - Albatros B28 - 17
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Programma

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
  • Team indeling

    NaamRol
    Adegeest, SepTeamspeler
    Goes, Willemijn van derTeamspeler
    Kraayenbos, SjoerdTeamspeler
    Peters, SophieTeamspeler
    Ravesteijn, Naud vanTeamspeler
    Reeuwijk, Luuk vanTeamspeler
    Stolk, HannaTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamFunctie
    Rafiné, NienkeAssistent coach
    Smaal, JelleHoofd coach