• Weidevogels B2

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Phoenix B2

    VS

    Weidevogels B2

    07 maart 202014:00 uur
    Oosterpoort Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Weidevogels B2

    B-jeugd

    7,44

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    6,11

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,11

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Poulestanden Weidevogels B2 (ZB B-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ONDO (G) B4860258451312
    2DES (D) B1860254351912
    3KVS/Maritiem B3860259451412
    4Weidevogels B2950467551210
    5De Meervogels B383056550156
    6Phoenix B282064355-124
    7Achilles (Hg) B391082687-612
  • Programma

    DatumTijdWedstrijdAccommodatieDetails
    7 mrt.14:00Phoenix B2 - Weidevogels B2Oosterpoort
    14 mrt.16:40Weidevogels B2 - ONDO (G) B4Sporthal Rijneveen
    28 mrt.14:20Weidevogels B2 - DES (D) B1Oostmeerhal
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 feb.Weidevogels B2 - KVS/Maritiem B33 - 7
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Roes, LucaTeamspeler
    Schouten, LisaTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Roosz, Annelies deTechnische stafHoofd coach
    Roosz, Gijs deTechnische stafAssistent coach
    Vos, RonaldTechnische stafHoofd coach