• Weidevogels B2

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Weidevogels B2

    B-jeugd

    7,30

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    5,90

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,20

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Poulestanden Weidevogels B2 (ZB B-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ONDO (G) B41080275492616
    2DES (D) B1961261421913
    3Weidevogels B21060473591412
    4KVS/Maritiem B3960363531012
    5De Meervogels B39306655966
    6Phoenix B292074761-144
    7Achilles (Hg) B3101183394-613
  • Programma

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Roes, LucaTeamspeler
    Schouten, LisaTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Roosz, Annelies deTechnische stafHoofd coach
    Roosz, Gijs deTechnische stafAssistent coach
    Vos, RonaldTechnische stafHoofd coach