• Weidevogels C3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Poel - Blik, Marloes van derTechnische staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 jan. 16:35ODO C2 - Weidevogels C3De Hofstede
    5 feb. 12:00Madjoe C3 - Weidevogels C3Middelmors
    12 feb. 09:55Weidevogels C3 - Gemini C2Sporthal Rijneveen
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Weidevogels C3 (ZC C-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Madjoe C33300274236
    2Phoenix C432102810185
    3KVS/Maritiem C44202181354
    4ODO C2211010823
    5ONDO (G) C5210113672
    6Gemini C24103539-342
    7Weidevogels C34004324-210
  • Team indeling

    NaamRolFunctie

    Er zijn 9 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    ODO C2

    VS

    Weidevogels C3

    22 januari 202216:35 uur
    De Hofstede Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Weidevogels C3

    C-jeugd

    0,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    6,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd