• Weidevogels E3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kouwenhoven, FemkeTechnische stafHoofd coach
    Overeinder, ManonTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Weidevogels E3 (EN E-jeugd nj)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ONDO (G) E1366005415312
    2Weidevogels E363031521-66
    3Fortuna/Delta Logistiek E663032033-136
    4Avanti/Post Makelaardij E86006741-340

    Poulestanden Weidevogels E3 (E4V E-jeugd vj)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Fortuna/Delta Logistiek E600000000
    2KCC E400000000
    3De Meervogels E200000000
    4ODO E500000000
    5Refleks E400000000
    6Twist E400000000
    7Weidevogels E300000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Weidevogels E3

    E-jeugd nj

    2,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd