• Weidevogels E3

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Valto E7

    VS

    Weidevogels E3

    23 november 201911:15 uur
    Vreeloo Hal 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Weidevogels E3

    E-jeugd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Poulestanden Weidevogels E3 (ZE E-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Fortuna/Delta Logistiek E600000000
    2KOAG E300000000
    3Korbis E800000000
    4ONDO (G) E1000000000
    5Valto E700000000
    6Vitesse (Ba) E400000000
    7Weidevogels E300000000
  • Programma

    DatumTijdWedstrijdAccommodatieDetails
    23 nov.11:15Valto E7 - Weidevogels E3Vreeloo
    30 nov.11:00Weidevogels E3 - ONDO (G) E10Sportpalet
    7 dec.11:00KOAG E3 - Weidevogels E3Krimpenerwaard College
    14 dec.11:00Weidevogels E3 - Vitesse (Ba) E4Sportpalet
    11 jan.14:15Korbis E8 - Weidevogels E3De Dreef
    18 jan.11:00Weidevogels E3 - Fortuna/Delta Logistiek E6Sportpalet
    1 feb.11:00Weidevogels E3 - Valto E7Sportpalet
    8 feb.09:00ONDO (G) E10 - Weidevogels E3De Hoekstee
    15 feb.11:00Weidevogels E3 - KOAG E3Sportpalet
    7 mrt.09:00Vitesse (Ba) E4 - Weidevogels E3Bongerdhal
    14 mrt.13:20Weidevogels E3 - Korbis E8Sporthal Rijneveen
    21 mrt.10:00Fortuna/Delta Logistiek E6 - Weidevogels E3Fortuna-hal
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Team indeling

    Geen informatie

  • Staf

    Geen informatie