• Weidevogels F2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent coach
    Brandhorst, JaïrTechnische stafHoofd coach
    Langstraat, MeesTechnische stafAssistent coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Weidevogels F2 (FV F-jeugd vj)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Fortuna/Delta Logistiek F500000000
    2KVS/Maritiem F400000000
    3De Meervogels F100000000
    4ONDO (G) F400000000
    5Valto F300000000
    6VEO F100000000
    7Weidevogels F200000000

    Poulestanden Weidevogels F2 (F-jeugd nj)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Korbis F2651044133111
    2Weidevogels F264021924-58
    3Phoenix F16312262157
    4Avanti/Post Makelaardij F46303393096
    5Valto F362042428-44
    6Vriendenschaar (B) F262042643-174
    7Nieuwerkerk F661051635-192
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Weidevogels F2

    F-jeugd vj

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd