• Weidevogels F2

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Weidevogels F2

    VS

    Avanti/Post Makelaardij F1

    18 februari 202309:00 uur
    Sporthal Rijneveen Veld 1 A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Weidevogels F2

    F-jeugd breedtekorfb.

    3,29

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    11,29

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,14

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Poulestanden Weidevogels F2 ( F-jeugd BK F-039 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles (Hg) F177001353310214
    2ODO F175027369410
    3Maassluis F274038167148
    4Avanti/Post Makelaardij F17403726398
    5Fortuna/Delta Logistiek F283148069117
    6GKV (H) F1710626110-842
    7Weidevogels F270162379-561
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 feb. 09:00Weidevogels F2 - Avanti/Post Makelaardij F1Sporthal Rijneveen
    11 mrt. 16:00GKV (H) F1 - Weidevogels F2Gaslaan
    18 mrt. 11:00Weidevogels F2 - Maassluis F2Sporthal Rijneveen
    25 mrt. 09:00Weidevogels F2 - ODO F1Sporthal Rijneveen
    1 apr. 11:00Achilles (Hg) F1 - Weidevogels F2De Vlonder
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 feb.Fortuna/Delta Logistiek F2 - Weidevogels F27 - 7 (4 - 0)
    28 jan.Weidevogels F2 - Achilles (Hg) F13 - 17 (4 - 1)
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Team indeling

    NaamRolFunctie

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Goes, Willemijn van derTechnische staf
    Oosthoek-Talens, YvonneTechnische staf
    Verbeek van Mourik, KimberleyTechnische staf
    Waard-Verschoor, Mirjam deTechnische staf

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.